درباره قرض الحسنه نگین شهر

قرض الحسنه نگین شهر همراه با تیمی جوان و حرفه ای،برای خدمت رسانی به شما همراهان عزیز افتتاح گردید.

خدمات شاخص نگین شهر به شرح زیر میباشد:

  1. دریافت وام امتیازی از همان ماه اول افتتاح حساب (بنا به درخواست های متعدد مشتریان عزیز، زمان کسب امتیاز از چهار ماه به یک ماه کاهش یافته است.)
  2. برگزاری همایش با موضوع آگاهی مالیاتی و مشاوره رایگان با همکاری بزرگترین شرکت مالیاتی ایران
  3. چابکی در خدمات غیر حضوری (با یک پیامک ساده در روبیکا واریز و برداشت انجام دهید و پس از افتتاح حسابتان دسته چک دریافت کنید.)
  4. جهت رفاه حال و صرفه جویی در زمان شما عزیزان، کارمندان صندوق چک های شما را در محل کسب و کارتان تحویل گرفته و چک های برگشتی را تحویلتان میدهند.
  5. حامی کسب و کار شما عزیزان هستیم(با طرف قرارداد شدن و شرکت در طرح نگین کالا به مشتریان خود وام فوری خدمات و کالا ارائه دهید و فروش خود را چند برابر کنید.)
  6. وام ازدواج(یک ماه قبل از برگزاری مراسم خود وام نقدی 50 میلیون تومانی دریافت کنید.حتی میتوانید با استفاده از طرح نگین کالا وام 100 میلیون تومانی ازدواج را استفاده کنید.)
  7. وام بدون امتیاز و آنی نگین کالا(با استفاده از این طرح میتوانید از صدها مجموعه و فروشگاه شامل:موبایل و لپ تاپ،درمان،دندان پزشکی،موتور و دوچرخه، لوازم خانگی،مبل،صفر تا صد ساختمان، دکوراسیون و لوازم منزل، تجهیزات صنایع دستی، پوشاک، آموزشگاه های فنی حرفه ای، لوازم یدکی و تعمیر وسیله ی نقلیه، ابزار آلات، آژانس هواپیمایی و … کالا خریداری کنید و یا خدمات دریافت کنید.)
  8. همراه بانک نگین شهر(در هر ساعت از شبانه روز میتوانید واریز و برداشت از حساب صندوق و انتقال وجه آنی به حساب های بانکی انجام دهید.چک های واگذاری و اطلاع از وضعیت چک ها را مشاهده کنید.اقساط وام پرداخت نمایید و تسهیلات دریافت شده ی خود را مشاهده نمایید.)
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

سخن مدیرعامل قرض الحسنه

ما در “نگین شهر” جوانان متعهد و مسئولیت پذیر شهرمان را گرد هم آوردیم تا با مدد از امام هشتم،امام رضا(ع)؛ به رسم مهر و یاری برای نشاندن لبخند رضایت بر لبان شما همشهریانی از دیار اصفهان، بتوانیم گره ای بگشاییم از زندگیتان و دریچه ای باز کنیم به سمت امید و خوشبختی.اخلاق، تعهد کاری و تعداد بالای پرسنل ما؛ زمان انتظار شما را کوتاه کرده تا بتوانید بهترین خدمات را دریافت کنید.

“نگین شهر، صندوق امن تو”

ویدیو های قرض الحسنه